تشریفات خودرو…

مزایای اجاره ماشین:
اجاره ماشین مزایای متعددی را دارا می باشد که برخی از آنها در پایین لیست شده اند:

اجاره ماشین های سنگین:
گاهی اجاره ماشین های بزرگ برای رفتن به سفری تفریحی با تمام اعضای خانواده بسیار کاربردی و سرگرم کننده می باشد. در حقیقت برخی آژانس های اجاره خودرو ، خودروهای سنگین با ظرفیت بالا برای تحقق بخشیدن به این اهداف را عرضه می کنند.

گزینه ای عالی برای تعطیلات:
اگر به هنگام سفر های تفریحی از خودروی شخصی خود استفاده کنید هزینه های مربوط به استهلاک زیادی برای آن در دراز مدت پرداخت کنید و به منظور اجتناب از پرداخت این دست هزینه ها استفاده از این گزینه به هنگام رفتن به سفرهای تجاری یا تفریحی به شدت توصیه می شود.

سرویس کیفیت:
فارغ از اینکه با خودروی اجاره ای خود به کجا سفر می کنید اگر در هر زمان در حین دوره اجاره ماشین, خودرو شما خراب شود به راحتی و بدون پرداخت هزینه ای اضافه می توانید آن را تعویض کنید. این یکی از بزرگترین مزایای آنها در سفرهای طولانی به حساب می آید.

شما محدود به مکان خاصی نخواهید بود:
شما محدود به هتل، تفرجگاه یا محدوده پیاده روی اطراف آن نخواهید بود و می توانید با خودروی اجاره ای خود به هر جایی که می خواهید بروید.

نیازی به تکیه و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ندارید:
زمانیکه از ماشین های اجاره ای استفاده می کنید نیازی ندارید که دیگر منتظر وسایل حمل و نقل عمومی باشید و برنامه روزانه خود را بر اساس برنامه ریزی آنها تنظیم کنید.

معایب اجاره ماشین:
اجاره ماشین ممکن است معایبی نیز داشته باشد پس پیش از انجام این کار مطمئن شوید که ارزش این را دارد و باعث هدر رفتن زمان و پول شما نخواهد بود. در اینجا برخی از این معایب آورده شده است:

دامنه محدودی از خودروهای موجود:
برای اغلب کرایه کنندگان خودرو، نظر کاربران قبلی که از آنها خودرو کرایه کرده و از مدل مورد نظر راضی بوده اند حائز اهمیت می باشد. این بدین دلیل است که خودروهای خاصی در مناطق خاص مطلوب و پرطرفدار می باشند.