تشریفات خودرو…

اجاره خودرو در آمریکا:

ایمن ترین اجاره خودرو ها در آمریکا کدام هستند
؟   

به هنگام انتخاب یک خودروی جدید، به درجه ایمنی آن توجه می کنند. دانستن اینکه ماشینی که شما در اختیار دارید تا چه اندازه برای مسافران، سایر رانندگان و افراد پیاده ایمن است، راحتی و آسودگی خاطر زیادی را برای افراد ایجاد می کند. چگونه می توانید میزان ایمنی خودرو کرایه ای خود ر بررسی کنید؟

در عصری که انتخاب خودروی شخصی ممکن است چند دقیقه برای شما به طول بیانجامد، اجاره خودرو بسیار سریع بوده و تنها چند کلیک بر روی صفحه نمایش طول خواهد کشید. در واقعیت، اکثر افراد خودروی مورد نظر را با توجه به بودجه موجود خود از بین گزینه های موجود انتخاب می کنند و صرفا به ایمنی آن توجه نمی کنند.

با در نظر داشتن این موضوع، در اینجا معیارهایی برای سنجش ایمنی خودروهای در دسترس در سراسر آمریکا ارائه خواهیم داد که به شما در یک تصمیم گیری با آگاهی کافی در دفعات بعدی مراجعه برای اجاره خودرو کمک خواهد کرد.

اجاره خودروهای ایمن در کلاس Economy:
خودروهای شورولت سونیک ایمن ترین خودروها در این کلاس هستند، که مقداری جلوتر از رقیب خود یعنی شورولت اسپارک قرار می گیرند. همانطور که انتظار می رود، خودروهای این کلاس با توجه به قیمت های پایین و سایز خود در تست های تصادف نتایج ضعیفی را ارائه دادند که توصیه می کنیم در سفرهای کوتاه و با سرعت پایین مورد استفاده قرار بگیرند.
این خودروهای برای سفرهای درون شهری با سرعت کم مناسب بوده و برای سفرهای طولانی در آزادراه ها با سرعت بالا توصیه نمی شوند.

اجاره خودرو های ایمن کلاس متوسط/ فشرده (Compact):
فورد فوکوس، تویوتا کورولا و شورولت کروز، در این کلاس جایگاه بالایی دارند و همه آنها یک اجاره ماشین امن برای خانواده می باشند. Dodge Avenger نیز در رده بندی خودروهای این کلاس با نمره ای کم در پایین جدول قرار می گیرد.

اجاره خودرو های ایمن با سایز بزرگ:
در یک رده بندی با ایمنی بالا با نمرات کلی ۱۹ از ۲۰، تنها مدل شورولت ایمپالا دارای نمره کامل در این بخش نمی باشد که یک خودروی پرطرفدار در آمریکا به عنوان رده اول خودروهای بزرگ قابل پرداخت می باشد. اما شما می توانید با نگاهی هوشمندانه از منظر ایمنی مدل مناسبی در این کلاس را انتخاب کنید.

اجاره خودرو های ایمن در کلاس خودروهای لوکس:
کادیلاک در این بخش با دو مدل CTS و ATS با نمره کامل ۵ ستاره در صدر این لیست قرار دارد و بهترین گزینه برای افرادی که به دنبال خودروهای لوکس در بازار هستند می باشد. خودروهای نیسان ماکسیما و کرایسلر ۳۰۰ نیز مدل های ارزان تری هستند که دارای ۴ ستاره در این کلاس می باشند.

اجاره خودرو های ایمن دارای سقف تاشو:
در این کلاس مدل فورد موستانگ دارای ۵ ستاره می باشد که به عنوان بهترین گزینه در بخش اجاره ماشین برای سفری شیک و کلاسیک معرفی و توصیه می شود.

اجاره خودرو های ایمن MPV:
مدل سدونا تولید شرکت KIA یک مدل نسبتا جدید در بازار خودروی آمریکا می باشد که در صدر لیست قرار دارد و دارای ۷ صندلی و مناسب برای سفر خانوادگی با تعداد زیاد می باشد. در کنار این مدل در این کلاس مدل هایی مانند Dodge Caravan و Chrysler Town و Chrysler County نیز حضور دارند.

اجاره خودرو های ایمن SUV:
این کلاس یکی از پرطرفدارترین کلاس ها در بازار آمریکا با تقاضای بسیار بالا می باشد. در بخش اجاره ماشین این مدل های شرکت فورد به ویژه Edge و Exploer دارای طرفداران زیادی هستند ولی مدل Escape تنها ۴ ستاره در این بخش را از آن خود کرده است.