• 8.00 - 18.00
  • شهرک سئول ، خ نسترن کوچه دوم شرقی پلاک ۱۵ واحد ۱
  • مدیریت آقای رئیس د انا : ۰۹۱۲۱۸۳۱۴۱۲-۰۹۱۲۱۰۳۱۳۲۴

کرایه اتومبیل

معرفی کرایه اتومبیل:
مردم اغلب اینگونه تصور می کنند که برای استفاده از خودرو حتماً باید آن را خریداری کنند اما امروزه با وجود صنعت اجاره ماشین یا خودرو تشریفات چه به صورت دربستی و چه اجاره خودرو بدون راننده و نیز کرایه خودرو با راننده دیگر الزاما نیازی به خرید آن خودرو وجود ندارد معمولاً کسانی که با سرمایه خود به خوبی کار می کنند و برای آنها بازدهی بهینه ای دارد از اجاره خودرو استفاده کرده و سرمایه خود را صرف کسب و کار و تجارت خود می‌کنند به این شکل آنها هم خودروی مورد نظرشان را تهیه می کنند و هم اینکه سرمایه خود را بابت این استفاده از گردش مالی شان خارج نکرده و با آن سرمایه سود بیشتری میبرند از سوی دیگر این امتیاز برای اجاره کنندگان خودرو وجود دارد که از بابت هزینه های جاری خودرو مثل خرابی قطعه ها و نیز هزینه بیمه و سایر افت سالانه قیمت ماشین معاف می باشند برای مشتریان و کرایه کنندگان ماشین طبیعی است که سلامت خودرو از هر حیث من جمله موتور بدنه و تمیز بودن خودرو مهم میباشد این امر موجب می‌شود تا اجاره دهندگان خودرو نهایت دقت و تلاش خود را انجام دهند تا خودرویی با وضعیت مناسی موتوری و بدنه و غیره تهیه و به مشتریان خود تحویل دهند در این بین شاید کارکرد خودروی مورد اجاره مهمترین فاکتور برای ارزیابی سلامت خودرو می باشد بدین نحو که اگر خودروی کارکرده بالایی داشته باشد معمولاً هم از جهت فرسودگی و هم از جهت بدنه و نیز از جهت موتوری خودروی ضعیف محسوب می شود

کرایه خودرو و اجاره ماشین تشریفات : شما می توانید مسافر و مهمان خارج از کشورتان را با تشریفات کرایه خودرو راد استقبال و یا بدرقه کنید. با خودروهای شرکت می توانید به قرار کاری مهم خود بروید. از تشریفات و اجاره خودروی شرکت راد خودرو می­توانید با راننده و بی راننه بهره ببرید. کرایه ماشین خاص یا اجاره خودرو در زمانی مشخص را چند روز زودتر اعلام کنید تا زمان مقرر خودروی مناسب را فراهم کنیم. شرکت کرایه خودروی راد مفتخر است در طی سالیان متمادی با کرایه دادن خودروهای لاکچری و لوکس، به شرکتهای دولتی و خصوصی و مؤسسات عمومی و هتل­ها و فرودگاه بین المللی امام خمینی ارائه خدمات کند. تشریفات اجاره خودروی راد با شرکتها برای اجاره ماشین عروس و کرایه خودروهای لوکس آمادگی دارد قراردادهای اجاره خودرو شرکت روزانه، هفتگی و حتی ماهیانه و سالانه می باشد که زمانهای طولانی مشمول تخفیفات می گردند.

خودروهای شرکت کرایه خودرو تشریفات: ضمانتهای شرکت کرایه خودرو تشریفات : ضمانت اجاره خودرو یک فقره چک و پول نقد (ودیعه) یا سند ملکی یا تحویل یک خودروی ایرانی میباشدکه حسب مورد به انتخاب مشتری بررسی می شود. اگر خودرو با راننده کرایه شود نیازی به هیچ ضمانتی نیست و مسئولیت خودرو با راننده می باشد.
خدمات شرکت کرایه خودرو : ترانسفر فرودگاه (جابجایی مسافرین هواپیمایی) / کرایه خودرو بدون اخذ سند و با شرایط آسان , انعقاد قرارداد کرایه خودرو و تحویل خودرو در محل مورد نظر مشتری , خودروهای شرکت تماماً بیمه بدنه و ثالث هستند. , سرویس خودروها در هر زمان حتی زمان اجاره خودرو امکان تعویض و جابجایی خودروی مورد استفاده مشتری در تمام مدت اجاره بدون واسطه بودن خودروها به این معنی که شرکت مالک خودروهاست و بی واسطه خودرو را به مشتری کرایه می دهد.