• 8.00 - 18.00
  • شهرک سئول ، خ نسترن کوچه دوم شرقی پلاک ۱۵ واحد ۱
  • مدیریت آقای رئیس د انا : ۰۹۱۲۱۸۳۱۴۱۲-۰۹۱۲۱۰۳۱۳۲۴

تشریفات فرودگاه

تشریفات
اجاره خودرو های تشریفاتی فول امکانات و لوکس می باشند که برای جلسات کاری شما بسیار مناسب است.

برای ملاقات های کاری مهم خود با شرکت های داخلی و خارجی و مراسم ها میتوانید یک خودروی تشریفاتی مدرن با راننده اجاره کنید.

اجاره خودرو های تشریفاتی

اگر برای مدتی مهمان ویژه ای دارید که برایتان مهم است که خودرویی که استفاده می کنید درخور شما و مهمانتان باشد با اجاره خودرو تشریفاتیو اجاره خودرو بدون راننده و یا اجاره خودرو با راننده، اجاره خودرو ساعتی، اجاره ماشین روزانه و اجاره خودرو ماهیانه می توانید خودروی متناسب برای جابجایی آنها داشته باشید و سفر درون شهری یا برون شهری جذابی را برای خود و مهمانتان رقم بزنید.

شما می توانید با لوکس ترین خودروهای تشریفاتی و با مجربترین رانندگان تشریفاتی مسلط به زبان انگلیسی ، ترانسفرهای درون شهری و برون شهری میهمانان داخلی و خارجی تان را به ما بسپارید.

انجام کلیه امور مربوط به حمل و نقل و جابجایی میهمانان داخلی و خارجی ارگانها، شرکتها و افراد توسط مدرن ترین خودروها و رانندگان کار آزموده با واگذاری انواع خودروهای سواری با راننده های مجرب، متعهد و متخصص جهت مصارف شرکتی، ارگانی و شخصی به صورت قراردادهای ماهیانه و سالیانه با راننده در اختیار.

تشریفات در کشورها

تشریفات در کشورها و برای سران کشورها که دارای صنعت خودروسازی هستند معمولا از خودروهای ساخت کشور خود برای تشریفات یا آمد و شد فردی استفاده می کنند، که افتخار بزرگی برای بنگاه اقتصادی مربوطه به شمار می‌آید از طرفی دولت‌ها نیز به صنعت اتومبیل کشورشان افتخار می کنند.

ما درمورد کشورهایی که در این صنعت ضعف دارند، وضعیت به گونه ای دیگر است.


کشورهای ضعیف در صنعت

فیدل کاسترو در اولین سالهای پیروزی انقلاب کوبا راهی نداشت جز آنکه از خودروهای آمریکایی موجود در کشورش استفاده کند اما در سال های بعد سرانجام روس ها به عنوان یکی حامیان و هم فکران فیدل کاسترو چند لیموزن ساخت روسیه از کارخانه های زیل و گاز را برای او ارسال کردند.

خدمات تشریفات در ایران

صنعت خودروسازای ایران نیز تاکنون حداقل یکبار دست به ساخت خودروهای ویژه لیموزین زده است، ساخت نمونه شش درب از پژو ۴۰۵ در حدود ۱۵ سال قبل انجام شد و تعداد محدودی از این خودروها هنوز هم در خیابان ها دیده می شوند.

بدین ترتیب این روزها دولتمردان کشورمان معمولا از اجاره خودرو های تشریفاتی خودروهای قدیمی اروپاییی از انواع پژو و مرسدس بنز گرفته تا ب ام و های سری پنج و سری هفت استفاده می کنند و جای خالی یک خودرو تشریفاتی ایرانی در کشوری که خود را مدعی قدرت اول خودروسازی

 

خاورمیانه می داند، خالی به نظر می رسد.

 

در اغلب مواقع، به دلیل ریسک امنیتی بالایی که برای سرنشینان این خودروها وجود دارد، خودروها با درجات بالایی حفاظت شده و ایمن‌سازی می‌شوند. بنابراین استفاده از لفظ پوشش‌های زرهی یا ضدگلوله برای این وسایل متحرک چندان هم عجیب نیست.

این خودروها توسط سازندگان خودرو یا گروه‌های ویژه و متخصص دیگری تجهیز “افترمارکت” می‌شوند. لفظ زرهی که برای خودروهای تشریفات دولت به کار می‌رود به معنای تقویت و مصون‌سازی یک خودروی غیرنظامی است و با آنچه معمولا از یک خودروی ارتشی یا نظامی انتظار می‌رود فرق دارد.