• 8.00 - 18.00
  • شهرک سئول ، خ نسترن کوچه دوم شرقی پلاک ۱۵ واحد ۱
  • مدیریت آقای رئیس د انا : ۰۹۱۲۱۸۳۱۴۱۲-۰۹۱۲۱۰۳۱۳۲۴

ترانسفر های تشریفاتی

ترانسفر تشریفاتی جزء باکیفیت ترین خدمات موسسه اجاره خودرو اتو استایل است. در خدمات ترانسفر تشریفاتی کلیه خودروها از نظر کیفی و ظاهری و موتوری و آپشن های آنها تست و چکاپ کامل می شوند.همچنین راننده ای متناسب با زبان و ظاهر مورد نظردرخواست کننده ارسال خواهد شد.

کلیه خودروهای ترانسفر تشریفاتی دارای بیمه نامه کامل می باشند و از نظر کیفیتی بالاترین کیفیت را دارا هستند. همچنین رانندگان تشریفات تماما یونیفرم مخصوص به تن داشته و دوره های تشریفات تجاری و راننده تشریفاتی را به صورت کامل گذرانده اند. شما می توانید بالاترین کیفیت خدمات را در زمینه ترانسفر تشریفاتی از هر لحاظ درخواست کنید. شما هر کجای شهر تهران و کرج که باشید می توانید با انتخاب ماشین و یا ماشین های اجاره تشریفاتی از خدمات ارزنده ترانسفر تشریفاتی موسسه اجاره تشریفات خودرو بهره ببرید.

این موسسه افتخار دارد خدمات ترانسفر تشریفاتی خود را با دارا بودن بیش از ۱۰۰ دستگاه خودرو تشریفاتی انجام دهد. برای رزرو ترانسفر تشریفاتی می توانید با تماس با موسسه اجاره خودرو اتو استایل درخواست خود را اعلام دارید. سعی کنید درخواست ها و رزرو ترانسفر تشریفاتی خود را هر چه زودتر به سمع و نظر موسسه اجاره خودرو اتو استایل برسانید. ترانسفر های تشریفاتی ای که زودتر رزرو شوند در اولویت قرار خواهند گرفت. موسسه اجاره خودرو اتو استایل با هدف ارائه هر چه بهتر خدمات خود در زمینه تشریفات از جمله ترانسفر تشریفاتی می کوشد بالاترین کیفیت ممکن را در ارائه این خدمات به مشتریان خود داشته باشد.

در همین خصوص خودروهای ترانسفر تشریفاتی موسسه اجاره خودرو اتو استایل با بررسی هفتگی بازرسین و گزارش گیری مداوم سیستم های مختلف خودروها، به دست مصرف کنندگان می رسد.

همچنین کلیه رانندگان این موسسه دوره های تشریفاتی مورد نظر را جهت ارائه هرچه بهتر خدمات تشریفات تجاری و ترانسفر تشریفاتی برده اند. جهت رزرو خودرو های ترانسفر تشریفاتی می توانید از طریق دکمه بالا لیست خودروهای اجاره ای را مشاهده کنید.