• 8.00 - 18.00
  • شهرک سئول ، خ نسترن کوچه دوم شرقی پلاک ۱۵ واحد ۱
  • مدیریت آقای رئیس د انا : ۰۹۱۲۱۸۳۱۴۱۲-۰۹۱۲۱۰۳۱۳۲۴

اجاره خودرو تشریفاتی

کرایه خودرو و اجاره ماشین تشریفات
 شما می توانید مسافر و مهمان خارج از کشورتان را با تشریفات کرایه خودرو راد استقبال و یا بدرقه کنید. با خودروهای شرکت می توانید به قرار کاری مهم خود بروید. از تشریفات و اجاره خودروی شرکت خودرو تشریفات می­توانید با راننده و بی راننه بهره ببرید. کرایه ماشین خاص یا اجاره خودرو در زمانی مشخص را چند روز زودتر اعلام کنید تا زمان مقرر خودروی مناسب را فراهم کنیم. شرکت کرایه خودروی راد مفتخر است در طی سالیان متمادی با کرایه دادن خودروهای لاکچری و لوکس، به شرکتهای دولتی و خصوصی و مؤسسات عمومی و هتل­ها و فرودگاه بین المللی امام خمینی ارائه خدمات کند. تشریفات اجاره خودروی راد با شرکتها برای اجاره ماشین عروس و کرایه خودروهای لوکس آمادگی دارد قراردادهای اجاره خودرو شرکت روزانه، هفتگی و حتی ماهیانه و سالانه می باشد که زمانهای طولانی مشمول تخفیفات می گردند.
خودروهای شرکت کرایه خودرو راد : ضمانتهای شرکت کرایه خودرو راد : ضمانت اجاره خودرو یک فقره چک و پول نقد (ودیعه) یا سند ملکی یا تحویل یک خودروی ایرانی میباشدکه حسب مورد به انتخاب مشتری بررسی می شود. اگر خودرو با راننده کرایه شود نیازی به هیچ ضمانتی نیست و مسئولیت خودرو با راننده می باشد.
خدمات شرکت کرایه خودرو : ترانسفر فرودگاه (جابجایی مسافرین هواپیمایی) / کرایه خودرو بدون اخذ سند و با شرایط آسان , انعقاد قرارداد کرایه خودرو و تحویل خودرو در محل مورد نظر مشتری , خودروهای شرکت تماماً بیمه بدنه و ثالث هستند. , سرویس خودروها در هر زمان حتی زمان اجاره خودرو امکان تعویض و جابجایی خودروی مورد استفاده مشتری در تمام مدت اجاره بدون واسطه بودن خودروها به این معنی که شرکت مالک خودروهاست و بی واسطه خودرو را به مشتری کرایه می دهد.

امروزه شرکت های دولتی , خصوصی , عمومی , موسسات و بانک ها اغلب ادارات رو به کرایه کردن ماشین از شرکت های اجاره خودرو آورده اند . دلیل آن این است که نگهداری خودرو و مخارج آن و نیز غیر تخصصی بودن این امر ایجاد زحمات فراوانی برای آن ها می کند و وقت و هزینه آن ها را صرف وسایل حمل و نقل می کند . تخصصی شدن هر چه بیشتر مشاغل و ایجاد حرف جدید التاسیس ار اقتضاعات دنیای مدرن امروز می باشد . بی شک یک موسسه اجاره خودرو بهتر می داند که چه خودرویی فارغ از اینکه چه برند یا شرکتی آن را تولید کرده است مناسب استفاده یا کرایه می باشد و کیفیت لازم را دارد . هر چند بسیاری از مشتریان متقاضی اجاره خودرو های برند و لوکس هستند اما اغلب مشتریان به دنبال کرایه ماشینی با کیفیت و با قیمتی مناسب هستند . به عنوان مثال برندهای لوکس پورشه , بنز و بی ام و در زمره ی خودروهای لوکس و اغلب جهت تشریفات اجاره می شود ولی برندهای کیا , هیوندا , تویتا , مزدا و نیز اتومبیل های ایرانی به جهت لحاظ کردن کیفیت و قیمت مناسب کرایه می شود